У школі проводиться систематична робота щодо профілактики дитячого травматизму, збереження життя та здоров'я дітей:

  • викладається курс "Основи здоров'я";
  • здійчнюється систематичний медичний огляд учнів, педагогіних та техпрацівників;
  • проводяться регулярні інструктажі з правил безпечної поведінки в різних життєвих ситуаціях з учнями, вчителями, техпрацівниками;
  • здійснюється профілактично-просвітницька робота щодо формування здорового способу життя;
  • у кабінетах та коридорах наявні інструкції з техніки безпеки, правил безпечної поведінки учнів; куточок з профілактики усх видів дитячого травматизму та захворювань серед дітей, загальнощкільні стенди з протипожежної безпеки, правил дорожнього руху.

До роботи з попередження усіх видів дитячого травматизму залучаються представники лікувальних установ, пожежної охорони, батьківська громадськість. Питання дитячої безпеки систематично розглядаються на батьківських зборах. На виконання керівних документів були проведені всі види інструктажів, інструктажі на місцях та в спеціалізованих навчальних кабінетах. Ведуться журнали обліку всіх видів інструктажів; систематично проводяться вступні інструктажі з техніки безпеки, перед виходом учнв на канікули, перед проведенням екскурсій, походів.

Систематично проводяться класоводами та класними керівниками тематичні виховні години та бесіди з профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму, пожежної безпеки, додаткові бесіди з усіх видів поточного травматизму; планові заходи в рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, профілактики туберкульозу, грипу, шкідливих звичок.

Під час навчально-виховного процесу нещасних випадків і побутового травматизму не зафіксовано, що свідчить про якісну роботу класних керівників у даному напрямку.

Кiлькiсть переглядiв: 864

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.